maviojelikizflormarsatinmatte8Flormar geçenlerde Sevgililer gününe özel bir paket göndermişti. İçinden de çok merak ettiğim Satin Matte serisinden üç oje ve yanında başka güzellikler de çıktı.

Ben hemen ilk sürdüğüm Grapefruit isimli pembe ojeyi denedim. Ufak da bir çekim yaptım. Paketteki diğer ürünleri de fotoğrafladım. Böyle karışık bir post çıktı. :)

maviojelikizflormarsatinmatte3Paketten çıkan bu çok amaçlı pudranın hem ambalajı hem de içi çok sevimli olmuş.

maviojelikizflormarsatinmatte5Çok tozutmakla birlikte hoş ve doğal bir duruşu var. Daha sonra yüzümde de göstereceğim. :)

maviojelikizflormarsatinmatte7maviojelikizflormarsatinmatte6Yanında bu kırmızı ruj da vardı.

maviojelikizflormarsatinmatte1maviojelikizflormarsatinmatte2Satin Matte serisinden bu üç renk de sanki ben seçmişim gibi gelmiş. Hoş bir tesadüf olmuş. :)

Şimdi gelelim Grapefruit‘a.

maviojelikizflormarsatinmatte18Golden Rose‘un dokulu ojelerine benzer bir görünümü var. Ama dokulu değil. Simli, mat yapıda. Tabi simlerinden dolayı çok mat durmuyor.

Grapefruit‘un yapısını oldukça yoğun buldum. Sürerken biraz zorluyor.

İki kat opak olması için yeterli. Kuruma hızı da güzel. Kalıcığı da Flormar‘ın diğer ojelerine göre daha iyi.

maviojelikizflormarsatinmatte9maviojelikizflormarsatinmatte10maviojelikizflormarsatinmatte14maviojelikizflormarsatinmatte16maviojelikizflormarsatinmatte15maviojelikizflormarsatinmatte17maviojelikizflormarsatinmatte12maviojelikizflormarsatinmatte13maviojelikizflormarsatinmatte11Diğer ojeleri de yakın zamanda tanıtacağım. Ama bu cumartesi gene Kontakt 4‘te olacağım için ancak önümüzdeki haftaya olabilecek yazılar.

Hepinizi öpüyorum!

Önerilen Yazılar: