maviojelikizflormarpassionatedotspd064Dokulu, kumlu efektli ojeler aldı başını gidiyor malumunuz. Flormar da yerinde duracak değil elbet. Passionate Dots koleksiyonuyla dokulu oje dünyasına giriş yaptılar kendileri de.

Pd06 siyah rengiyle beni hemen cezbetti. Hemen aklımda gotik simgeler canlandı. Aslında daha gotik aksesuarlı görseller düşünüyordum ama buaralar hastalık falan ancak bu kadar olabildi. :)

maviojelikizflormarpassionatedotspd062Dokulu ojeleri zaten çok seviyorum. Tırnaklarımın son dönemdeki soyulma, çizik vs gibi sorunlarını bin ayıp örter dedikleri şekilde yok ediyor bu ojeler. Kuruma hızları da çoğunda oldukça başarılı.

maviojelikizflormarpassionatedotspd061Flormar Passionate Dots Bd06 oldukça akışkan bir yapıya sahip. İlk katta şeffaf ve fırça izli oluyor. İkinci katta opak ve siyah hale geliyor. Akışkanlık yüzünden sürümü bir tık zor. Ama kuruma hızı ve dayanıklılığı çok başarılı. Özellikle dayanıklılığına şaşırdım çünkü Flormar ojeler genel olarak pek dayanıklı olmuyorlar. Bu oje hariç. :) maviojelikizflormarpassionatedotspd066Yoğun ışık altında içindeki micro simler çok belli oluyor. Az ışıkta ise dokusunu daha az belli eden mat bir görünümü var. maviojelikizflormarpassionatedotspd065maviojelikizflormarpassionatedotspd0610Beyaz fonda renkler daha farklı görünse de ojenin rengi sabit. Renk değiştiren benim cildim. :D

maviojelikizflormarpassionatedotspd068maviojelikizflormarpassionatedotspd063maviojelikizflormarpassionatedotspd0611Flormar Passionate Dots Pd06 5.50 tl. maviojelikizflormarpassionatedotspd0613Son olarak da bir yakın görüntü alıp yazımı bitiriyorum. Biraz hastayım zira. Beni bugünlük idare edin. ;)

Hepinizi öpüyorum!

Önerilen Yazılar: