Flormar’ın Yeni Koleksiyonları Wet Look ve Glitter bugün toplu olarak sizlerle. 

Hepsini tek tek sürüp mü tanıtsam diye düşündüm önce fakat bu sefer çok uzun sürecek diye vazgeçtim. Tek post, tek tırnak tekniğini uygulamaya karar verdim. Bu sayede gidip alacak olanlara hızlıca fikir vermiş olurum diye düşünüyorum.

Flormar Wet Look’larla ilgili bir soru vardı. “Bu koleksiyonun neyi farklı?” diye. Wet Look’un en öne çarpan farklılığı Flormar’ın diğer ojelerine göre fırçasının kalın olması.

Bu benim en sevdiğim fırça cinsidir. Özellikle tırnaklarınız geniş ve uzunsa harika sonuç verir. Ama tırnak yapınız küçükse zorlanabilirsiniz.

Wet Look’un aksine Flormar Glitter koleksiyonunda standart fırçasını kullanmış.

Bu da kalın olsa belki daha mi iyi olurdu? :)

Gelelim ojelere. Wet Look ile başlayalım.

Bende dört rengi mevcut. WL01 açık mavi, WL02 mint, WL03 gri, WL06 koyu pembe.

İlk katta ojeyi çok alırsanız dalgalanma yapıyor. İkinci katta bu düzeliyor ve opak bir görüntü elde ediyorsunuz. Yoğun kıvamlı kremsi yapıda ojeler. Buna rağmen sıcakta kuruma performansları oldukça başarılı. Parlak bitişliler. Her ne kadar benim çadırda mat gibi çıksalar da. :)

Tek tek yakından bakalım.

Wet Look’tan bir iki renk daha almayı planlıyorum. Yapıları çok hoşuma gitti. :)

Gelelim Flormar Glitter’a. Bildiğiniz klasik Glitter yapısındalar. İki tanesi hariç. GL10 ve GL04 daha kapatıcı pul yerine gerçekten sim yapıda ojeler. Diğerleri ise farklı pul şekillerine sahip ojeler.

GL05 ağırlıklı olarak siyah pulların arasına sarı büyük pullar ve farklı renklerde parlayan daha küçük pullardan oluşan bir oje. Tırnakta şahane duruyor. Rengi genel olarak altın tonlarına kaçıyor gibi.

GL07 benim favorilerimden. Açık mavi küçük ve yuvarlak pulların arasında uzun ince gümüş renkte holografik parlayan pullara sahip.

GL08 koyu mavi yuvarlak orta büyüklükteki pullar ve daha ufak gümüş – metalik görünümlü pullardan oluşuyor. Eh işte. Gelmemiş olsa muhtemelen almazdım.

GL09 ikinci favorim. Aynı boya altıgen mavi ve pembe pullar. Hatta sanırım mor da var. :D Minik minik de mavi simler var. Ben pembe ojenin üzerindeki duruşuna bayıldım.

Önce çıplak tırnakta görelim Glitter’ları.

Hepsi iki kat. Fırçaya rahat geliyorlar ve hızlı kuruyorlar.

Şimdi de farklı renkte ojelerin üzerinde  görelim. :)

Nivea’nın kankileri. :)

Ben Flormar‘ın Wet Look ve Glitter koleksiyonunu çok beğendim açıkçası. Hatta gidip bir iki tanesini daha almak niyetindeyim.

Wet Look 3,50 tl, Glitter ise 4.95 tl imiş. Benim kaçırdığım koleksiyonlardan da alacağım sanırım. Flormar’ı çok boşlamışım. :)

Renkli ve parlak haftasonları diliyorum hepinize!

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi