maviojelikizgabrini3d436Gabrini 3d Flat Brush ojeler bana geleli bir hayli oldu. Ancak dün deneyebildim. Öncelikle Gabrini’ye teşekkür ediyorum. 

Gelelim ojelere…. Gabrini 3D Flat Brush ojeler adında da geçtiği gibi tombul fırçalara sahipler. Fakat fırça şekilleri standart oje fırçasıyla aynı sadece biraz daha tombul. Neden 3D? Gabrini’nin bu koleksiyonu top coat gerektirmeyen parlak bitişli ojeler olmasından dolayı 3D ismini almış. İnsanda ilk başta bu ojeler dokulu herhalde izlenimi bırakıyor ama değiller.

maviojelikizgabrini3d431Dün elimi ojelere atınca tam bir sonbahar rengi olan 43 numara bana göz kırptı. Ben kısa tırnakta koyu renk ojeleri çok seviyorum. Uzun tırnaktakinden daha modern duruyorlar. Benim  de tırnaklar en rezil dönemlerinde oldukları için artık kısacık.

Fotoğraflardan fark etmişsinizdir oje bende baloncuklanma yaptı. Sanıyorum bu durum ojelerden değil tırnak yapımın dandikleşmesinden oluyor. Bazı ojeler daha çok bazıları daha az yapıyor ama illaki yapıyorlar. Bu nedenle son dönemlerde dokulu ojeleri çok sevdim. :D

maviojelikizgabrini3d432Dönelim Gabrini ojeye. Yoğun kıvamlı bir oje 43 numara. Sürerken fırçaya az oje almanızı tavsiye ederim. Kuruma hızı fena değil. Gabrini ojelerin en sevmediğim yanları kokuları. Ojeyle kafa bulmak istemiyorsanız hızlı olun derim. Bence ojelerin formüllerinde değişiklik yapmaları lazım.

maviojelikizgabrini3d434Gabrini ojeler biraz zor bulunuyorlar. Fiyat bilgisini bulamadım ama pahalı ojeler değil. Daha çok bazı parfümerilerde ya da bir milyoncu tarzı yerlerde görüyorum.

maviojelikizgabrini3d435

 

Buarada ruju merak edenler varsa Avon’un Deep Orchid ruju. :)

maviojelikizgabrini3d437Tam bir sonbahar rengi olan Gabrini 3D 43 numaranın rengini çok beğendim. Özellikle bu tarz renkler açık tende harika bir kontrast yaratıyor.

Siz nasıl buldunuz?

Önerilen Yazılar: