Artık Türkiye’de de uygun fiyatlı ve herkesin ulaşabileceği bir holografik oje var. :)  

Golden Rose‘un bu holografik oje serisi aslında uzun zamandır var ama sanırım bizim ülkede satmaz diye getirmiyorlardı. Ne zaman ki yurtdışındaki ilginç oje serileri keşfedilmeye başlandı işte o zaman bizdeki firmalar da yavaştan harekete geçmeye başladılar.

Tabi yurtdışının kozmetik okyanusunu keşfetmiş(oldukça uygun fiyatlı hemde) ve sonra hükümet tarafından hayır sen bunları alamazsın denmiş olan kadınlarımız çok iyi birer kozmetik müşterisine dönüşmüştü bile. :D Her ne kadar bu e-alışveriş yasağından sonra neredeyse bütün firmaların zam yapmalarını kınasam da daha özenli ve değişik ürünler çıkarmalarına çok seviniyorum.

Bugün havadan mıdır nedir uzun cümleler kuruyorum. :D

Neyse nerede kalmıştık? Holografik oje. 119 numaralı oje diğer hololar gibi tırnağa sürüldüğünde şişedeki rengiyle teşrif ediyor tırnaklarımızda.

Sürümü gayet güzel hatta diğer holografik ojelere göre oldukça kolay sürülüyor. Gayet hızlı kuruyor ve kalıcılığı da hiç fena değil.

119 numara siyah renkli bir holografik oje. Elimde hiç siyah holo olmadığı için bu rengini aldım. :)

Şimdi gelelim holografik görüntüsüne. Genelde bu tarz ojelerin holo görüntüsünü yakalamak zordur. Flaşsız ışıkta zaten hiç belli olmazlar neredeyse. İlk fotoğraflarda göründüğü gibi.

Flaşlı olarak ise holo etkisini baya etkili hissettirir.

Holografik ojeler flaşta olduğu gibi kendilerini asıl güneş ışığında belli ederler. Bir de güneş ışığındaki fotoğraflara bakalım. :)

İşte güneşteki hali de böyle.

Genel olarak Golden Rose‘un holografik ojesini fiyat performans açısından beğendim. 2,75 tl kendisi.

Ama tabi ki yabancı marka ojelerin holografik etkilerinin yanında sönük kalıyor. Ayrıca şişesi ve dolayısıyla fırçası da küçük.

Her şeye rağmen ülkemizde de uygun fiyatlı holografik oje bulunması açısından büyük bir açığı dolduruyorlar. Umarım ilerde formüllerini geliştirip daha canlı bir holografik etkili oje yaparlar. :)

Evet haydi şimdi herkes dışarı çıksın! Hava çok güzel!!! XD

Önerilen Yazılar: