maviojelikizgoldenrosegalaxy282Bu haftanın ikili konuğu Golden Rose‘un yeni ojeleri. Biri Color Expert serisinden diğeri de Galaxy serisinden. 

İkisinin de 28 numara olması ise enteresan bir tesadüf oldu. Zira sürüp fotoğraflarını çektikten sonra fark ettim aynı numara olduklarını. :)

Color Expert yeni çıkan bir seri. Bu seri tek katta kapatıcılık vaat ediyor. Fakat 28 numaralı bordoya dönük koyu mor olan bu oje 2. katta tamamen opak hale geldi.

Golden Rose Color Expert 28 numara 2 kat istemesinin dışında oldukça rahat sürüme sahip, hızlı kuruyan yapıda bir oje.

maviojelikizgoldenrosecolorexpert281maviojelikizgoldenrosecolorexpert283Üzerinde top coat yok. Altında da hiçbir şey yok. Kalıcılığı da iyi gibi duruyor.

maviojelikizgoldenrosecolorexpert284maviojelikizgoldenrosecolorexpert282maviojelikizgoldenrosecolorexpert285Golden Rose‘un diğer yeni serisi de Galaxy. Aslında çıkalı baya zaman oldu. Ben ancak alabildim.

Galaxy serisi dokulu ve simli ojelerden oluşuyor.

maviojelikizgoldenrosegalaxy284Bendeki 28 numara mavi ve pembe pullar, değişik şekillerde büyük parçalardan oluşuyor. Tırnağımda yoğunca uygulanmış tek kat var.

maviojelikizgoldenrosegalaxy283Sürümü zor değil. Yoğun uyguladığınız da büyük parçalar daha rahat geliyor. Hızlı kuruyor. Biraz pütürlü bir yapısı var.

maviojelikizgoldenrosegalaxy281Aslında Galaxy serisi beni hayal kırıklığına uğrattı. En renkli pullara sahip olan oje bu. Oysa ben daha renkli bir seri olmasını beklerdim. Daha çok pastel renkler hakim. Bu nedenle sadece 2 renk aldım bu seriden.

maviojelikizgoldenrosegalaxy285Ama 28 numarayı beğendim o ayrı. :) Color Expert 28 numarayla da yakıştıklarını düşünüyorum.

maviojelikizgoldenrosegalaxy286Golden Rose‘un ojelerini genel olarak beğeniyorum zaten. Bu iki seri de güzel olmuş gibi duruyor. Color Expert‘ten bir kaç renk daha aldım. Onların da yazıları gelecek.

Bu arada Golden Rose Store Jolly Jewels serisi zamanında siparişimi 3 ayda yolladığı için bir türlü sipariş vermek içimden gelmemişti son dönemlerde. Yeni çıkan hiçbir ürününe de parfümerilerde ulaşamıyorsunuz. Almak istediklerimi bayadır bekletiyordum bu nedenle. Ama geçenlerde bu sorunu Twitter’da dile getirdiğimde firmanın hesabından cevap verdiler tedarikte sorun yok diye. Ben de bunun üzerine sipariş verdim ve aldıklarım 3 gün içinde geldiler. Siz de gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Golden Rose Store‘da Color Expert ojeler 2.25 tl 

Galaxy ojeler de 6.75 tl.

Rengarenk haftalar diliyorum!

Önerilen Yazılar: