maviojelikizgoldenrose521Golden Rose Holiday koleksiyonundaki en tatlı ojelerden biri de 52. Kendisi dokulu hem de simli. 

Bu yazının görsellerini daha önceden çekip arşivlemişim. Tam Gezi olaylarına denk geldiği için yayınlamamıştım. Dosyaları karıştırırken görünce vakti geldi bunun dedim. :)

Golden Rose Holiday koleksiyonunu çok sevmiştim zaten. Bu oje de çok güzel. Rahat sürüm, hızlı kuruma, kalıcılık hepsi yerinde.

maviojelikizgoldenrose522Bu beyaz tatlılar tatlısı tavşan da annemin Amigurumilerinden. Kötü emellerime alet ettim. :P

Biliyorsunuz China Glaze de bir dokulu oje koleksiyonu çıkardı. Aslında çok gözüm kalmış olsa da bundan sonraki koleksiyonları pas geçmeyi düşünüyorum. Ojeye çok para harcadığımı fark ettim. Her şeye yetişemiyoruz tabi. Neyse ki yerli markalar da artık çok geride kalmıyorlar. Golden Rose dokulu oje trendini daha uygun fiyatıyla yaşatabiliyor. Daha uygun diyorum çünkü yerli markalar da fiyatları arttırıp duruyorlar. :/

maviojelikizgoldenrose524Golden Rose 52 hafif soluğumsu pembe renkte bir oje. Hatta ucundan gül kurusu gibi. İçinde büyük pullar ve minik simler var.

maviojelikizgoldenrose528maviojelikizgoldenrose523Tırnakta da çok güzel duruyorlar. :)

maviojelikizgoldenrose525maviojelikizgoldenrose526Gene bir sürü fotoğraf çekmişim. :)

maviojelikizgoldenrose527maviojelikizgoldenrose5210Biz tavşancıkla Golden Rose Holiday koleksiyonunda 52 numaralı simli ve dokulu ojeyi çok beğendik. Siz nasıl buldunuz?

Fiyatı 6,5 tl. 

Önerilen Yazılar: