Merhaba dostlar!

Uzundur yazmıyorum malumunuz. Ülkemizde yaşanan olaylar sebebiyle hem destek olmak adına hem de hiç içimden gelmediği için yazmamayı seçmiştim. Bir yandan da çok özledim yazmayı ve artık yavaştan dönmeye karar verdim. :)

Açılışı da Golden Rose‘un yeni serisi Impression ile yapıyorum. Bu ikiliyi havuz partisine davet ettim koşa koşa geldiler. :) İyi ki de gelmişler pek yakıştılar havuz mavisiyle.

Gene bol fotoğraflıgiller postu olacak bu uyarayım baştan. :)

Havlularımızı serip güneşlenirken ( Nasıl yalan, 50 faktörle gölgede oturuyorum. :D ) bir yandan yeni cicilerimizle oynaşmaya başladık.

Impression serisinin ojeleri uzun ince pullardan oluşuyorlar. Taban renkleri yok. Fırçaya gelmeleri gayet rahat ve çok hızlı kuruyorlar.

Golden Rose bu seri ile tüylü görüntüsü veren tırnaklar vaad etmiş. Ama bana pek öyle görünmeseler de duruşlarını sevdim.

Yapı olarak klasik simli ojelerle aynılar. Pütürlü duruşları, zor çıkmaları, hızlı kurumaları ve kolay sürümleri birebir.

Hatta yıllar evvel Golden Rose‘un böyle bir ojesi vardı gene. Ama tek renkti. Holografik parıldayan gümüş renkli pulları vardı. Numarasını hatırlamıyorum şimdi. Pulları biraz daha uzun ve kalındı yanlış hatırlamıyorsam.

Golden Rose Impression 18 numara içinde holografik parlayan gümüş simlerle (bunlara sim mi pul mu desek doğru olur bilemedim?) siyah simlere sahip. Özellikle sarı ışıkta acayip parlıyor. Gündüz ışığında daha donuk bir duruşu var.

15 numarasında ise pembe ve beyaz pullar (simler?) mevcut. 18 numara gibi holo parıltıları yok ama ben duruşunu daha çok beğendim. Altına renkli bir ojeyle çok çok daha güzel olacağını düşünüyorum.

Eliniz çok suya girip çıkarsa soyulabiliyorlar. Tırnaklarımda sadece Golden Rose var. Herhangi bir baz ya da top coat uygulamadım. Havuz partisinde havuza girmeden olmaz. Tabi ki kızları da suya soktuk. :)

Koleksiyonda farklı renk kombinasyonları olan ojeler de var. Mutlaka bakın derim.

Fiyatları 6,5 tl.

                                                                                                                                                          Basın ürünüdür.
Yorumlar tamamen objektif olup bana aittir.

Önerilen Yazılar: