Sonunda Golden Rose‘un mat ojelerini denedim! Bayadır bende aslında. Bir kaç tane birden aldıydım. Bu hafta başında da 10 numarayı sürdüm.

Sonuç mu? Mükemmel! Pahalı ve yabancı markalara taş çıkartan güzellikte bir mat ojeyle karşılaştım! Üstelik iki çeşidi var. Biri tam mat diğeri ise simli mat. Bu bendeki Zoya Matte serisi gibi aynı. Onlara da bir karşılaştırma yapacağım zaten yakın zamanda.

Fiyatı 3 küsür. Tam aklımda klamaış baya oldu alalı çünkü. Ama çok uygun ve harika bir oje. Bir çok da renk çeşidi var. Golden Rose’u tebrik ediyorum şahane bir mat serisi çıkarmışlar! Mat seviyorsanız mutlaka bir kaç renk edinin bu seriden! Benden 10 puanı aldılar kesinlikle! XD

Bir de Essence’in efekt ojelerinden Multi Dimension’u yüzük parmağımda denedim. Golden Rose’un bu mavisinin parlak olarak da şahane duracağını görmüş oldum. :D Essence oje için de Gittigidiyor’daki Dbms satıcısını bularak edinebilirsiniz. Onu da çok beğendim. Uygun fiyatlı bir efekt ojesi. Ojesiz tırnağa da uygulayabilirsiniz. ;)

 

Önerilen Yazılar: