maviojelikizgoldenrose2025Golden Rose‘un Matte Satin serisinden 202 numaralı mor oje bu karlı güne eşlik etmeye geldi. :)

Matte Satin‘leri yarı mat olarak adlandırabiliriz. İlk sürüldüklerinde mata daha yakın bir görüntüleri oluyor. Ama gene de tam mat değil, hafif bir parlaklığa sahip. İkinci günde ise matlıklarını tamamen kaybedip bildiğiniz parlak ojeye dönüşüyorlar.

maviojelikizgoldenrose2028Ben fotoğrafları ojeyi sürdüğümün ertesi günü çekebildim. Bu nedenle çok taze hali değil ne yazık ki. :)

tırnaklarımda iki kat var. Yapısı biraz yoğun, tek kat bile sürebilirsiniz. Ama ojeleri tek kat uyguladığımda çok hızlı soyuldukları için ben her zaman iki kat tercih ediyorum.

maviojelikizgoldenrose2027Kuruma hızı diğer mat ojeler kadar hızlı değil. Hatta yüzüklü fotoğraflarımda serçe parmağımdaki ojenin yorgan izi olduğunu görebilirsiniz. :)

maviojelikizgoldenrose2022maviojelikizgoldenrose2026maviojelikizgoldenrose2021maviojelikizgoldenrose2023Bu fotoğrafları çektiğim gün çok yorgundum. Ertesi gün baktığımda hiç iyi çekemediğimi fark ettim ama iş işten geçti tabi. :) Kusura bakmayın o nedenle. Bu serinin bir diğer rengine daha çok özeneceğim söz. ;)

Golden Rose Matte Satin serisinin fiyatı 4.75 tl. 

Önerilen Yazılar: