Golden Rose Rich Color oje serisine yaz için şahane renkler eklemiş. Bana da denemem için şahane bir paket yollamışlar. Cumartesi günü piknik programı yapınca çantaya ojeleri de attım. 

Yıldız Park’ının yeşilliğinde doğa terapisi yaparken bir yandan da ojeleri deneyip fotoğraflar çektik. :) Millet bana cins cins baktı falan. Ama tabi ben bu duruma alışığım. Fotoğraf çekmek uğruna maymuna dönmüşlüğüm çoktur zira. :D

Biz erkek arkadaşımla şehrin kargaşasından sıkıldığımızda kendimizi ilk solukta Yıldız Parkına atarız. Tüm kaosun içinde kalmış bir tutam cennet kendisi. :)

Nimo’unun buluşmasında hediye edilen ciciler cicisi makyaj çantamı da çimlere serip ayaklarımı uzattım. 

 

 

Ojelerin renklerine özenip ben de rengarenk giyindim. :D

Yerleşip sadöviçlerimizi yedikten sonra sıra geldi ojeleri denemeye. Gözüme ilk çarpan pastel tonlu ojelerle bir kombin yaptım. Araya neon sarı karışmış gerçi. :P

Kurumasını beklerken hemen kameralara poz verdim. :P

Makyajsız yakalanmışım nalet olsun! :P

Ojeler kururken bir kaç fotoğraf çektim.

Golden Rose Rich Color modelleri çimlerde. :D

Bakalım ojeler nasıl olmuş?

Ben ojelere bayıldım! Fırçaları zaten en sevdiğim tipte. Geniş fırça! Yapıları da gayet kıvamında olmuş. Bazı renkler 2 kata rağmen hafiften tırnak çizgisini belli edebiliyor. Altına beyaz ojeyle problem kalmaz ama. Kuruma hızları da gayet iyiydi. Ayrıca parlaklıkları da harika.

Renkler muhteşem zaten. China Glaze‘in Avant Garden koleksiyonundaki Pastel Petals setini anımsatıyorlar ama tonlar farklı.

Paketin içinde rujlar ve bir de maskara vardı. Ben çok ağır olmasın diye ojelerin yanına bir de maskarayı attım. Tabi ki onu da denedim. ;)

Golden Rose Definitive Volume Length maskarayı sönük kirpiklerime uygularken.

Golden Rose’un maskaralarını seviyorum. Kirpikleri topaklanmadan hacimlendirip güzelce uzatıyorlar. Bu maskara da aynen böyle. Çok aşırı dolgunlaştırmıyor, doğal ve gür kirpikleriniz oluyor. Ama ben genelde maskaraları tek kat kullanıyorum. İkinci katta daha da dolgun olabilir.

Üstüm yeşil, park yeşil olunca ben de Uzaylı olmuşum ehe. :D

Golden Rose’a çok teşekkür ediyorum. Çok keyifli, renkli bir cumartesi geçirdim! :)

Tüm günleriniz rengarenk ve doğayla dolu olsun!

 

 

Önerilen Yazılar: