Sevgili dostlarım dikkat ettiyseniz bayağıdır yazı giremiyorum bloguma. Zira Laptop’umun çok kaprisli davranışlarıyla uğraşmaktayım. Ama bütün çabalarımıza rağmen kendisini kurtaramayacağız gibi duruyor. Bu nedenle eskisi kadar sık yazı giremeyebilirim.  En azında yeni bir Laptop alana kadar. :/

Bugün de kapanmadan size gene değişik bir Eyeliner denememi göstermek istiyorum.

Bu defa yedi renk yerine iki renk kullanayım bakalım nasıl olacak dedim. Bourjois’in mavi ve mor likit eyelinlerını iki parça halinde uyguladım gözüme.

Bence ortaya gündüz de kullanılabilecek hoş bir makyaj çıktı. Cilt makyajını sade tuttum. Genelde göz makyajımda ilginç bir şeyler yapmışsam cilt ve ruju çok sade kullanıyorum. Böylece ilgili gözlerde toplanıyor. Aslında göz makyajı da ağır değil. Sadece iki farklı rengin birleşimi var. :)

Yanaklarımda hafifi pembe bir allık var. Mac Semi Precious Rose Quartz allık.

Göz makyajımda eyeliner dışında her zamanki gibi mac paint pot painterly ve kontür olarak da Naked paletten Naked isimli far var.  Kirpiklerimde ise kurumuş olan Clinique High Lengths maskara var. Ama atılma zamanı gelmiş.

Gözaltımda da Garnier Kafeinli Roll On kapatıcı var.

Dudaklarımda Maybelline Watershine Rum Cake var.

 

Kusuruma bakmayın bilgisayar kapanmasın diye biraz alel acele hazırladım yazıyı. En kısa zaman da problemlerimi halledip bomba gibi geri dönmeye çalışacağım. :) Beni takip etmeye devam edin.

Buarada Facebook sayfamda da bazen buraya yazamadıklarımı ön gösterim şeklinde yayınlıyorum. Ordan da takip etmek isterseniz. Buradan buyurun https://www.facebook.com/maviojelikizcom

Yakında zamanda görüşmek dileğiyle talihsiz Mavili size sevgiler diler. :D :*

 

Önerilen Yazılar: