En sonunda ben de Konad kervanına katılmayı başardım! Tabi bu ilk denemem ve kabul ediyorum rezalet.

Ama tahmin ettiğimden daha kolay bir uygulaması var ve tamamen pratikle oturacak bir teknik. Konad’ın özel ojesi de hemencecik kuruyor. Yalnız işte etrafı biraz rezil ediyorsunuz. Diske oje sür, fazlasını sıyır bir daha baştan derken ortalık batıyor. Bunun olacağını tahmin ettiğim için uygulamadan önce masaya gazete serip yaptım. Sonra da toparlamam çok kolay oldu. Şimdilik sadece ilk örneiğimi gösteriyorum size daha sonra uygulama hakkında da bilgi vereceğim ama biraz pratik yapayım. ;)

Buarada Konadlarımı (Konad set, diskler ve özel ojelerini)  Özgürce Pazarlama‘dan aldım. Zaten Türkiye’de bir tek onlar getiriyor yanılmıyorsam.

Gelelim Konad’ın altındaki ojeye… Kendisi Gene bir Orly. Ve tabi ki gene mat… :D Orly Viridian Vinyl. Vinyl serisinden bir kardeş daha. Resimlerini çekerken asıl rengini göstermekte çok zorlandım. Fotoğraflarda daha soğuk tonlu bir mavi olarak çıkarken aslında sarı alt tonlu bir mavi kendisi. Buarada nasıl rezil sürmüşüm ve de tabi Konad yapacağım diye kurumasını bekleyememişim hep bozmuşum ojeyi. Biraz kalın yapılı bir oje olduğu için çok da zor kurudu. Aslında siyahı ve moru böyle değil bu serinin. Bu renkte formülünü mü bozmuşlar anlamadım gitti.

Şimdi sizi Fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum..:D

 

Önerilen Yazılar: