Bir Lime Crime ürünüyle daha sizlerleyim!

Bugünün Lime Crime konuğu Twilight.

Twilight, lila ile açık mor arasında şahane bir renk. İçinde beyaz, pembe tonlarında pırıltılar var.

Bu farı da daha önce tanıttığım Dragon Scales kadar sevdim. Onun kadar yanar döner değil ama çok tatlı bir renk. Elimdeki en tatlı mor far. :D

Lime Crime Twilight’ı daha iyi görebilmeniz için bir de örnek makyaj yaptım.

Bu göz makyajında Twilight’ı ıslak kullanmayı tercih ettim. İlk önce klasik far fırçasını Mac Fix ile ıslattım ( Bu işlemi su ile de yapabilirsiniz) ve göz kapağıma sürdüm.  Sonra bir blending fırçasıyla (çok kıllı biraz tombul bir far fırçası) keskin kısımları dağıttım ve göz kapağımın  ortasına biraz da ıslatmadan toz olarak dokundurdum.

Twilight’la işim bitince makyajı daha boyutlu hale getirmek için koyu mavi bir far kullandım. Crease denilen göz kapağı ile kaş altındaki çukur bölgeye, kirpik dibine ve alt kirpiklerimin alt kısmına koyu mavi far sürdüm ve dağıttım. Makyajı tamamlamak için de soğuk alt tonlu bir beyaz farı göz pınarıma ve kaş altıma uyguladım.

Kirpiklerimde de Lancome Doll Eyes var. (Aslında beni hayalkırıklığına uğratmıştı ama kuruyunca toparladığını fark ettim. :D )

Makyajımın geri kalan kısmını ise gözaltıma ve gereken yerlere Bourjois Healthy mix kapatıcı, Hardcandy allık (Living Doll) ve Nivea’nın Acai&Wild Apple renkli nemlendiricisi ile tamamladım.

Lime Crime Twilight’ı çok sevdim. Diğer farlarını da alacağım sanırım. :)

Buarada bu farı DBMS Kozmetik’ten aldım. :)

Çok renkli ve hareketli bir haftasonu diliyorum herkese!

Önerilen Yazılar: