maviojelikizlorealglamshine1Tembel bloggerın dönüşü. :P Ehem kışın gelmesiyle üzerime garip bir rehavet çöktü ki sormayın. Normalde kış en sevdiğim mevsimdir, kendimi yaza göre hep daha canlı hissederim soğukta. Ama bu sene sanıyorum kansızlığımın artması ve benim bir türlü doktora gitmemem sonucunda bir çöküş yaşıyorum. :D Tabi bu durum bloga da yansıdı.

Kendimi itekliyip bu durumdan kurtulmam lazım. Bu nedenle bugün ne zamandır yazılmayı bekleyen L’oreal Glam Shine rujlardan birini tanıtayım dedim. :)

maviojelikizlorealglamshine2L’oreal Glam Shine rujlar Clinique’in Chubby sticklerine benzemeleri yüzünden bir hayli konuşuldu. Ben de kayıtsız kalamadım ve bir tane aldım.

Glam Shine serisindeki rujların bir kısmı oldukça simli. Ben o kadar simli rujları çok sevmiyorum. Bu sebeple rengi hoşuma giden Fall For Watermelon isimli olanı tercih ettim.

Asansörlü olması oldukça iyi olmuş. Açma derdi yok. Nemlendirmesi bir Chubby Stick olmasa da yeterli.

maviojelikizlorealglamshine3Fall For Watermelon simsiz değil ama dudakta rahatsız edici bir duruşu yok. İçindeki minik simler hoş bir parlaklık veriyorlar.

Kalıcılığı çok yok ama genelde bu tarz rujların hepsi böyle oluyor zaten. :)

Fall For Watermelon ambalajında daha turuncu gibi dursa da pembeye dönük bir şeftali. Tabi her dudakta duruşu değişecektir.

maviojelikizlorealglamshine4Pigmentasyonu ise gördüğünüz üzere fena sayılmaz.

Fiyatı indirimsiz 30 tl. 

Chubby Sticklerin uygun fiyatlısı olarak görülse de bence o kadar da uygun değiller. :) Ama indirimli denk gelirseniz o ayrı. :)

Çok bayılmasam da beğenmedim diyemem. Renk seçenekleri pek bana cazip gelmedi. Ben gene Clinique’in Chubby’lerini tercih ederim ki zaten daha fazla kullanıyorum onları. :)

Yeni yazılarda görüşmek üzere arkadaşlar! Buarada çok yakında ufak bir çekiliş yapacağım haberiniz olsun. ;)

 

Önerilen Yazılar: