Merhabalar efenimm! :) Mac’in son koleksiyonlarıyla geri dönüyorum.

Geçenlerde Mac 5 koleksiyon birden çıkardı ve bizlere bu koleksiyonları görme fırsatı tanıdılar. Bunun için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Her şey çok güzeldi zira. Fakat ben acemi olduğum için fotoğraf çekip swatch yaparken biraz zorlandım. Dolayısıyla çok süper fotoğraflar çıkmadı. Tabi evde kurduğum sistem olmadığı için adapte olmakta güçlük çektim.

Aslında beş koleksiyonu birden aynı yazıda yazacaktım ama fotoğrafları düzenleyince çok devasa bir yazı olacağını görünce vazgeçtim. :D 50 foto falan olacaktı çünkü ehe. Ben de bu nedenle tek tek yayınlayacağım. :)

Mac Shop Cook çok renkli bir koleksiyon. Oldukça da dolu dolu. Yanılmıyorsam en çok ürün bu koleksiyonda vardı.

Glosslar, rujlar, far paletleri, krem allıklar… Ki krem allıklar çok hoştu ama almadım. Çünkü laptop ölecek diye hiçbir şey almayacağım kafasıyla gitmiştim. :)

Hafif renkli dudak nemlendiricileri de bu koleksiyonda ilgimi çeken ürünlerden oldular. Ojeler zaten ayrı harikalardı. Tabi bende hep olan renkler. :)

Krem allıkların yapıları çok güzeldi. Sürülmeleri, dağılmaları falan bayıldım ben açıkçası.

 Ojeleri tek kat olarak denedim. :)

Bir de bu far paletini denedim ama swatch başarılı olamadı. :/

Bir de sağdan ikinci pembe ve en soldaki ruju denedim. :)

 

Evet pek başarılı bir yazı olamadı kabul ediyorum. Ama inşallah diğer seferlere daha dikkatli olacağım.

Size de bu koleksiyondan krem allıkları, dudak nemlendiricilerini ve fluidlineları tavsiye ediyorum. Daha sonra gidip bir ruj aldım kendime. Onu da ayrıca yazacağım. ;)

Şimdilik hoşça ve renkli kalın!

Önerilen Yazılar: