Mac Surf Baby koleksiyonunu incelemeye devam ediyoruz. Şimdi bu güzel yaz koleksiyonunun ojesiyle sizlerleyim.

Ocean Dip’in rengini görür görmez aşık oldum. Mavi yeşil muhteşem bir okyanus rengi kendisi. Şişesinin üzerindeki çiçeği de ayrı bir hoş… Heralde Surf Baby koleksiyonun da ilk denediğim ürün bu oje olmuştur. Koşa koşa eve gelip hemen tırnaklarıma uyguladım.

Ocean Dip krem bir yapıya sahip ve oldukça opak. 2 kat rengin kendini göstermesi için yeterli oluyor. Ufak bir oje sürme tekniği tüyosu vereyim bu oje için. İlk katı çok ince sürmeyin. Ve mümkün derece ilk katı düzgün sürün. 2. kat zaten çok kolay oluyor ve ojeyi muhteşem hale getiriyor. Ben üstüne herhangi bir top coat sürmedim ve ertesi gün sol baş parmağımdan bir parça gidiverdi. Size sürmenizi tavsiye edeceğim. Gerçi benim tırnakların yapısı yüzünden genelde ojeler çok dayanmıyor en fazla 2 gün duruyorlar. Belki siz de daha fazla dayanır.

Sonuç olarak Mac’in surf Baby koleksiyonundan en sevdiğim parça Ocean Dip oldu. Fiyatı 25 tl. Yerli ojelere göre pahalı evet ama artık yurtdışından kaliteli ojelere ulaşamadığımız için bu fiyat da bana normal gelmeye başladı.

Eğer mavi rengi seviyorsanız bu ojeyi kaçırmayın derim. Ama Mac’in koleksiyonları çabuk tükendiği için bitmiş olma olasılığı var. Acele etmeniz lazım yani..;)

Önerilen Yazılar: