Mac ‘in yeni koleksiyonu Surf Baby ile uzun bir aradan sonra karşınızdayım!

Geçen cumartesi akşamı kapanmadan yetişebilmek için ışık hızıyla soluğu Taksim Mac mağazasında aldım. Girer girmez de Surf Baby’leri karıştırmaya başladım. Akşam vakti bile gelenler bitmeye başlamıştı. Hemen daha önce nette gözüme kestirdiklerimi istedim ve neredeyse hepsi tek kalmıştı.

Aslında çok bir şey almadım. Zira bu bir yaz koleksiyonu ve emin olun yanık tenlere çok güzel gidecek ürünler içeriyor. Ben oldukça beyaz tenli olduğum için kendime uygun olabilecek olanları aldım sadece. Aslında allıkta çok gözüm kaldı ama biliyorum ki o altın ışıltılı turuncu güzellik bana hiç yakışmayacak. Belki saçlarım turunca olsa olabilirdi. Gene de çok yapay duracaktı. İçim gitmesine rağmen alamadım bu nedenle…

Aldıklarım ise Hibiscus ruj, Strange Potion lipgloss, Ocean Dip oje, Blue noon kelam ve Gilded White kalem oldu.

Hibiscus ve Strange Potion tam yaz rengi rujlar. Çok canlılar ve çok hoş kokuyorlar.

Gilded White göz pınarını aydınlatmak için ideal bir kalem… Blue Noon’un ise mavi rengine tav oldum. :)

Ve Ocean Dip oje! İşte o çok güzel bir parça! Hemen dün denemesini yaptım. Bayıldım rengine. Bir sonraki yazı da o olacak.

Farlara pek bakmadım zira çok gözüme çarpan almam gereken renkler yoktu. Zaten yarısı tükenmişti. Aynısı pigmentler için de geçerli. Bugün Nişantaşı Mac’e uğrayıp pigmentlere tekrar baktım ama bana çok soluk ve fazla metalik geldikleri için almadım.

Önerilen Yazılar: