Küçük bir aradan sonra tekrar merhaba! :D Bugün Maybelline’in Color Tattoo göz farlarından üç rengi inceleyeceğiz. 

İlk iki rengimiz  Turquoise Forever ve On And On Bronze.  Turquoise Forever hafif pırıltılı bir mavi, On And On Bronze da altın rengine kaçan pırıltılı bronz.

Tattoo farlar minik cam kavanozlarda(nedir ne denir bilemedim şimdi ehehhe). Hatta Mac’in Paint Pot’larını andırıyorlar.

Parmakla uygulanmaya uygun yapıdalar. Sürümü kolay, yumuşak bir yapıları var. Göz kapağına parmakla uyguladıktan sonra bir blending fırçası ile yedirirseniz sonuç çok güzel oluyor.

Bir de ufak bir uygulama yaptım daha iyi görebilmeniz için farların duruşunu. :)

Bronz farı gözün iç kısmına mavi olanı da dışa uygulayıp bir blending fırçası ile birbirlerine yedirdim.  İsteğe göre daha da yoğun sonuç alınabilir.

On And On Bronze bende daha açık durdu. Altın rengine daha yakın gibi. Ben baya beğendim hatta tek başına da kullandım kendisini. :) Dayanıklıkları da gayet iyi. 7, 8 saat sürdüğüm gibi kaldı.

Bir diğer renk ise Permanent Taupe.

Permanent Taupe soğuk alt tonlu grimsi bir kahverengi.

Bu rengi de geçenlerde bir makyajımda tek başına uyguladım.

Ben gene çok beğendim bu farı da. :)

Hangi allığı sürdüğüm hatırlamıyorum ama sanırım Mac Springsheen‘di. Ruj olarak da Mac A Perfect Day var dudaklarımda. Yüzümde de Garnier kapatıcı var. (Hem gözümde hem de kapanması gereken yerlerde)

Maybelline Tattoo farların fiyatları 15.90 ile 16.90 arasında. Bazı parfümerilerde bir iki tl oynuyor sanırım. Çoğu parfümeride var. Fakat her rengi bulunmuyor. Hep üç beş renk buluyorsunuz. Ya bütün renkleri getirmiyorlar ya da yok satıyorlar bilemedim. :D

Bence rastlarsanız edinin bu farlardan. Ben bulursam diğer renklerini de alacağım mutlaka. :)

Mutlu Pazartesiler!!

Önerilen Yazılar: