maviojelikizmaybellinesuperstayinfinitelyfuchsia5Cehennemin ön gösterimi gibi olan bu sıcak günden herkese merhaba!! Hep birlikte mutlu mesut erirken bu capcanlı Maybelline ruj ile günümüze renk katalım istedim. 

Maybelline‘in 14 saat dudağında kalacağım, hiç çıkmayacağım iddiasındasındaki bu ruju Gratis indirimden kapmıştım.

maviojelikizmaybellinesuperstayinfinitelyfuchsia1Kendisi çok şık bir ambalaja sahip. Rujun rengiyle aynı olan alt kısım ve şeffaf çerçevesini çok beğendim.

maviojelikizmaybellinesuperstayinfinitelyfuchsia2Rujda da frambuaz kokusu hakim. Ama sürünce çok kalmıyor o koku. Keşke kalsa. :)

maviojelikizmaybellinesuperstayinfinitelyfuchsia3Cildimde duruşu bu şekilde. Opak bir yapısı var. Oldukça pigmentli haliyle. Mat bitişli. Dudağınıza sürünce zamk gibi yapıştığını hissediyorsunuz. Ben bunu rahatsız edici buldum. Dudakları da kurutuyor. Aslında bu kalıcı rujların çoğu dudak kurutan bir yapıya sahip.

Peki bu arkadaş 14 saat kalıyor mu? Elbette hayır. Ama 3, 4 saatlik bir süre yiyip içmenize rağmen yerinden kıpırdamıyor. Ki zaten daha uzun dayananını görmedim. Bir şey yiyip içmezseniz daha uzun da dayanabilir kanısındayım.

maviojelikizmaybellinesuperstayinfinitelyfuchsia4Fiyatını hiç hatırlamıyorum. Alalı bir hayli zaman oldu. Nette de bulamadım. :/ Çok şart bir ruj değil ama ben rengini çok beğendim. :)

Siz nasıl buldunuz?

Önerilen Yazılar: