maviojelikizmodelsownindianocean3Kısa bir aradan sonra herkese merhabalar!

Buaralar gündemdeki olaylar sebebiyle hiçbirimizin keyfi yok sanıyorum. Ben de bir kaç gündür aynı sebeplerden blog yazamıyorum. Yazmadığım gibi herhangi bir şey de yapmıyorum. Ne makyaj, ne oje, ne ürün deneyimi….

Bu yazının görsellerini daha önceden çekmiştim. Biraz renk olsun falan diye yazıyorum bugün.

maviojelikizmodelsownindianocean1Indian Ocean, Models Own‘un Beetlejuice isimli Duochrome serisinden. Pembe ve açık mavi yansımalı.

Ben değişik olabilir diye Betty Boop Midnight üzerine sürmüştüm. Hoşuma da gitti açıkçası. Ama daha açık bir renkle de denemek istiyorum kendisini.

maviojelikizmodelsownindianocean2Midnight‘ı mor-pembe yansımalı bir ojeye çevirdi Indian Ocean. Çarpıcı bir görünümü olduğunu düşünüyorum. :)

maviojelikizmodelsownindianocean4maviojelikizmodelsownindianocean8maviojelikizmodelsownindianocean5Models Own ojeleri baya beğenmeye başladım. Oldukça ilginç koleksiyonları var ve genel olarak renkler tam benlik.

Kalite olarak da hiç fena değiller. Yalnız fiyatları çok fazla. Ben bunu Makyajsaati’den % 50 indirime girdiğinde almıştım. İndirimli halini bile fazla buluyorum açıkçası….

maviojelikizmodelsownindianocean6maviojelikizmodelsownindianocean7Normal fiyatları 30 tl. Makyajsaati.com‘da satılıyorlar. İndirimleri kolluyorum ben artık. Ayrıca Color Club ojeler de satılıyor bu sitede. Ki ben Color Club markasını da çok severim. :)

Siz nasıl buldunuz bu ojeyi? Gerçi farklı renklerle de görmek lazım değil mi? :)

Not: Unutmadan artık markaların hayvanlar üzerinde test yapıp yapmadıklarının da bilgisini buldukça vereceğim. Models Own Cruelty Free değil, fakat bitmiş ürünlerde test yapmıyoruz diyorlar.

Önerilen Yazılar: