maviojelikizrimmelspacedustmoonwalking7Rimmel Space Dust ojeyi Yves Rocher‘in partisine giderken sürmüştüm. Instagram‘dan takip edenler görmüştür belki. 

Bu dokulu, simli ojeler özellikle fazla zamanım olmadığında ama tırnaklarımı boş bırakmak istemediğimde çok işe yarıyorlar. Şuana kadar bir çok markanınkini kullandım. Hemen hemen hepsinden de memnun kaldım bir şekilde.

Rimmel Space Dust‘tan da bir hayli memnun kaldım. Rahat sürümü, oldukça hızlı kuruması ve dayanıklılığı çok başarılı. Tırnaklarımda 3 gün kadar dayandı. Benim için maksimum süre bu zaten. :)

Çıkarırken de korktuğum kadar zorlamadı. Krem yapıdaki ojeler kadar kolay çıkmasa da bir simli oje işkencesi de yaratmadı. :)

maviojelikizrimmelspacedustmoonwalking3maviojelikizrimmelspacedustmoonwalking2maviojelikizrimmelspacedustmoonwalking5Tırnakta da çok hoş duruyorlar. Elimde bir rengi daha var. Onu tek tırnakta kullanmıştım. Ama doğru düzgün sürmek farz oldu. :)

maviojelikizrimmelspacedustmoonwalking4igmaviojelikizrimmelspacedustmoonwalking6Parti akşamı eve geldikten sonra fotoğrafladığım için çok jan janlı fotolar çıkmadı. :) Ama olsun yazmadan da geçmek istemedim çünkü çok güzel bir oje.

Fiyatı da 4.90 tl.

Siz nasıl buldunuz?

Önerilen Yazılar: