maviojelikizmorgantaylor1Herkese merhabalar!!

Güya blog yazmaya geri döndüm ama yazdığım yok! Halbuki yazacak çok şey de var kafamda fakat bir türlü vakit bulamıyorum. Zira evlilik hazırlıklarıyla uğraşmak gibi yeni bir durumum var.  Muhtemelen bu iş bitene kadar da biraz yoğun olacağım. Artık sonrasında daha çok yazabilirim diye umut ediyorum. ^^

Neyse gelelim postumuzun konusu olan ojelere. Morgan Taylor ojeler Makyajsaati.com‘da satılıyorlar. Sık sık yaptıkları % 50′lik indirimlerden birinde, değişik marka oje denemek adına iki adet aldım.

Yeşil – mavi renkli olan Gotta Have Hue, diğeri ise Shock Therapy.

maviojelikizmorgantaylor4Gotta Have Hue‘nun sitede bulunan fotoğrafı ile fazla oynanmış muhtemelen. Orada çok daha parlak hatta neon bir duruşu var ve rengi oldukça farklı. Tırnakta daha koyu ve sakin bir duruşu var.

Mavi – yeşil ojeleri gerçek hayattaki gibi fotoğraflamak oldukça zor. Benim makinemde de tamamen mavi çıktı aslında. Ben de mümkün olduğu kadar gerçek görünüşüne yaklaştırmak adına oynama yaptım. Oldukça da yakın oldu.

maviojelikizmorgantaylor7Ojeyi 2 kat olarak uyguladım. Renk vermesi oldukça iyi, sürümünü de çok rahat buldum. Kuruma hızı da iyi.

maviojelikizmorgantaylor5Gotta Have Hue‘nun üzerinde gene Makyajsaati.com‘da satılan Poshe marka top coat var.

Üzerinde Poshe top coat varken dayanıklılığını çok başarılı bulmuştum. Fakat diğer ojeyi test etmek üzere tek başına sürünce fark ettim ki kalıcılıkları iyi değilmiş. Üzücü oldu tabi.

maviojelikizmorgantaylor3Morgan Taylor Shock Therapy de özellik olarak Gotta Have Hue ile aynı yapıya sahip.

maviojelikizmorgantaylorshocktherapy7Ama ben Shock Therapy‘i  daha çok beğendim. Rengi şişedekiyle aynı verdi. Aldığım ojeler tırnakta şişelerindekilerden farklı çıkınca çok bozuluyorum.

maviojelikizmorgantaylorshocktherapy9Markayı da biraz araştırdım. Salonlarda kullanılan tarzda bir marka Morgan Taylor. Renk üzerine uzmanlaşmışlar. Zaten araştırdığım kadarıyla çok güzel bir renk skalaları var. Ama Makyajsaati’nde çok az rengi mevcut.

maviojelikizmorgantaylorshocktherapy12maviojelikizmorgantaylorshocktherapy10Yurtdışında 4, 5 dolar civarında satış fiyatına sahipler.

maviojelikizmorgantaylorshocktherapy8maviojelikizmorgantaylorshocktherapy13Bizdeki indirimsiz satış fiyatı 30 tl.  Ben bu fiyatı hakkettiklerini düşünmüyorum. Fakat Makyaj saati’nin sık sık yaptığı indirimlerle denenebilir diye düşünüyorum. Özellikle çok beğendiğiniz renkleri varsa.

Tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın efenim!

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi