maviojelikizcolorshownoitedegal3Blue Dream Blue Nightmare postumda bana Corpse Bride deyip durdunuz ben de size Corpse Bride’ı getirdim. :D

Yanındaki arkadaş ise uzundur denemek isteyip bir türlü deneyemediğim Maybelline Color Show oje. 

104 Noite De Gal isimli, oldukça koyu renkli bir mor. Krem yapıda, yoğun bir formülü var. Sürerken biraz dikkatli olmak gerekiyor. Yoğun olduğundan kenarlarını homojen dağıtamayabiliyoruz. Ama onun dışında yapısı çok güzel. İki katta tam opaklık sağlıyor, parlak duruyor, çabuk kuruyor ve de oldukça dayanıklı.

maviojelikizcolorshownoitedegal2Maybelline ojelerini eskiden de severek kullanırdım. Bunlar da eskiler kadar başarılı. Hatta eskiden meyve kokulu ojeleri de vardı. Çok severdim.

Maybelline‘inin diğer ürünlerini de baya seviyorum aslında. Fakat hayvanlar üzerinde test yapan bir marka olduğundan dolayı bundan sonra almamaya karar verdim. Keşke yapmasalar. :/

maviojelikizcolorshownoitedegal5Color Show serisini Watsons ziyaretlerimde baya karıştırdım. Çok ilgimi çeken renkler de bulamadım açıkçası. Piyasada benzer renkleri çok. Bir de sanırım yurtdışında daha çok çeşidi var.

maviojelikizcolorshownoitedegal6maviojelikizcolorshownoitedegal4Ama ojenin yapısı vs çok başarılı o ayrı konu.

maviojelikizcolorshownoitedegal7maviojelikizcolorshownoitedegal9maviojelikizcolorshownoitedegal11maviojelikizcolorshownoitedegal8maviojelikizcolorshownoitedegal10Maybelline Color Show oje fiyatı 4.99 tl diye hatırlıyorum.

Elimde bir ojesi daha var. Bu renge çok yakın ama microsimli. Onu tanıtıp tanıtmamak konusunda kararsızım. Zira bunlar son Maybelline tanıtımları olacak. Bundan sonraki alışverişlerimde de dikkat edeceğim.

Bugün hava pek güzel, duyduğuma göre haftasonu da güzel olacakmış. Bol güneşli ve gezmeli günler diliyorum hepinize!

Önerilen Yazılar: