maviojelikizpastelmagicsand7251Dokulu oje trendine devam ediyoruz. Bugün konuğumuz Pastel Magic Sand 725 numara. 

Rengi doğru yakalamak için kırk takla atmanız gereken bir mor kendisi. :) Fotoğraflarda maviye dönük çıkma eğilimi var. Normalde biraz daha sıcak alt tonlu lilamsı bir mor. Ve ben aşık oldum. Dün gece sürdüm ve gözlerimi tırnaklarımdan ayıramıyorum resmen.

maviojelikizpastelmagicsand7252Sürümü çok kolay, kuruması çok hızlı görünüyor ama hemen aldanmayın. Mat bitişli ojeler çabuk kurur gibi görünür ama bir darbe sonrasında aslında kurumadığını anlarsınız. 

maviojelikizpastelmagicsand7254Ben bu trendi sevdim. Aktısı koktusu olmayan bir oje sürümü sağlamışlar. :D Rahat sürüm, hızlı kuruma, gece sürünce yorgan izi oldu sorunu yok, tırnaklarda belirgin ve gösterişli duruş.

maviojelikizpastelmagicsand7253Ben bu Pastel‘i Gratis indiriminde almıştım. Fişi attığım için kaça aldığımı bilmiyorum ama normal fiyatı 7.25 tl imiş. Biraz pahalıca kendisi ama renk muhteşem!

maviojelikizpastelmagicsand7257maviojelikizpastelmagicsand7256Uzaktan ve şişesinden belli olmayan minicik açık mavi pırıltılar var içinde.

maviojelikizpastelmagicsand7258maviojelikizpastelmagicsand7259Bu son fotoğrafta biraz gözüküyorlar.

Ben açıkçası Pastel Magic Sand 725′i çoook beğendim. Hem yapısı hem rengi şahane bir oje olmuş bu! İyi ki almışım diyorum. Mutlaka bakın, eğer bu renkleri seviyorsanız!

Mutlu haftasonları diliyorum!!

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi