maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter780′lerin ünlü gençlik filmlerinden birinin ismine yakışan bir nail art var bugün karşınızda. 

Benim şahsi favorim Ferris Bueller’s Day Off olsa da Pretty In Pink de güzel filmdir. Hatta Breakfast Club‘ı da çok çok severim. :D

Neyse 80′leri bırakalım ve ojelerimize geri dönelim. Nyc 175 numaralı sedefli pembe oje Watsons yılbaşı paketinden çıkmıştı. Bende bu tarz soft renkleri pek göremediğiniz için özellikle sürmek istedim. Biraz da süslemeye çalıştım ve ortaya böyle tatlı tontiş bir şey çıktı.

İtiraf edeyim bu tarz şeyler hiç bana göre değil. Ama ilginç bir şekilde içimde bir yerleri de gıdıklamadı değil. Tırnaklarıma bakarken bir yanım “Ay ne kadar şeker oldu be.” derken diğer tarafım “Oha bu ne beee!!” diye haykırdı. Beni çelişkilere düşürdü, kişiliğimi böldü. :D

maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter11Benim kişiliğim bölünedursun biz konuya dönelim. Bu nal artı yapmadan evvel tırnaklarımı biraz düzelteyim dedim demez olaydım. Tırnaklar gene rezil durumda olduğu için uzayamadan kısacık oldular gene. Bu çirkin görüntü için çok özür diliyorum.

maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter5Yüzüklerim de H&M‘den buarada. Özellikle eklem yüzüğü olarak almıştım ama benim parmaklar çok ince olduğu için S olanını alsam da çoğu bol oldu. Zaten çok azı eklem yerine oturdu. Bol da olunca çekim dışında kullanabilmem oldukça zor. Daha azimli aramam gerekli bu yüzüklerden. :/

maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter8Bugün çenem çok düşük bir türlü konuya giremiyorum. Nyc ojeyi iki kat uyguladım ama eğer tek uygulayacaksanız üç kat daha doğru bir tercih olur. Hata kabul etmeyen bir oje. Tırnağımdaki pürüzleri çok belli etti tek hali. İyi sürülmezse fırça izi de yapıyor. Ama üçüncü kata toparlar.

maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter2Nyc üzerine H&M‘in 3D Glitter ojesini sürdüm. Bu oje Models Own Mermaid Tears‘ın birebir dupe’u. Görünüşünden, oltayla balık tutarcasına içinden sim avlamasına kadar aynılar. Bu süslemeyle hiç olmadı gerçi. Daha sonra başka koyu renk bir ojeyle tekrar süreceğim.maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter6Bu iki ojenin üzerine de çıkartmalar yapıştırdım. Ama ne yazık ki bunları nereden aldığımı hatırlamıyorum. Fakat Watsons ve Gratis‘lerde çeşit çeşit tırnak çıkartmaları mevcut.

maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter9maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter4maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter3maviojelikiznyclingeringlingeriehmglitter1Beni bir yandan dehşete sürükleyen bir yandan da garip bir şekilde cazip gelen pespembe manikürümün hikayesi böyle dostlar. :)

Hepinize güzel ve eğlenceli bir haftasonu diliyorum!!!

Önerilen Yazılar: