maviojelikizsleekpaletlemakyaj5Aylar evvel alıp da köşede öylece bıraktığım Sleek I- Divine In I-Candy far paletiyle ilk makyajım blog için oldu. :)

Artık pek far kullanarak makyaj yapmıyorum. Çok çok nadir. Geçenlerde çekim yapıp bitirdiğimde canım sıkılınca e dedim bari şu paletle bir makyaj yapayım. Nasıl bir şeymiş hem ben hem de siz görün.

Paletten 4 rengi kullanarak bu makyajı yaptım. Sallamasyon bir makyaj olsa da fena durmadı sanki. :)

maviojelikizsleekpaletlemakyaj1Köşelerinde öpücükler olan renkleri kullandım.

Apple Sour‘u göz kapağımın ortasına, Blue Fizzle‘ı köşelere sürüp karıştırdım. Makyaja boyut katmak için Parma Violet‘i göz kapağımın dış köşesine diğer mor farın üzerine sürdüm. Bolca dağıttım. Göz pınarıma ve kaş altıma da Cream Soda‘yı uyguladım.

maviojelikizsleekpaletlemakyaj4Göz rengimi ortaya çıkaran bir kombinasyon oldu.

Sleek farlar pek güzelmiş. Simli yapıdaki farların sürümü, dağıtması çok güzel. Fazla toz toz da olmuyorlar. Makyajla dışarı çıkmadığım için dayanıklılıklarını kontrol edemedim. Buarada gözümde göz bazı falan yok. Farların bazsız renkleri bunlar. Pigmentasyonları oldukça başarılı.

maviojelikizsleekpaletlemakyaj3maviojelikizsleekpaletlemakyaj2Yanakta ve dudakta ne olduğunu pek hatırlayamadım. Ah ah makyajı yapıp kullandığım ürünleri fotoğraflamayı alışkanlık edinmem şart. Ama sanırım Sleek’in allık paletini(Sweet Cheeks) kullandım. Cupcake simli krem allık dudağımda, Dolly Mix isimli soluk pembe toz allık da yanağımda olmalı. :)

Merak edenler için Sweet Cheeks paletin yazısı burada TIKTIK.

Nasıl buldunuz makyajı? :)

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi