maviojelikizgoldenrosemattelipstick9Golden Rose Velvet Matte isimli yeni bir ruj serisi çıkardı.

Muhtemelen bir çok blogta tanıtımlarını gördünüz. Ben de bu sebeple biraz daha eğlenceli bir şekilde tanıtmak istedim. :)

Kadife görünümlü bu mat rujlardan 03 şeftali alt tonlu, pembe bir nude, 18 numaralı diğeri ise mavi alt tonlu bir kırmızı.

maviojelikizgoldenrosemattelipstick1Rujların yapıları çok güzel. Diğer mat rujlara göre daha yumuşak bir yapıları var. Dolayısıyla da sürülmeleri daha kolay. Sanıyorum içerdiği E vitamini sayesinde bu yapıdalar. Yumuşak yapısı sayesinde çizgilere de bir tık daha az doluyor.

maviojelikizgoldenrosemattelipstick3maviojelikizgoldenrosemattelipstick2Ben en çok 03 numaralı nude ruju beğendim. Rengi ne çok koyu ne çok açık. Bende hafifçe pembeye dönük durdu ki tercihim bu tonlar zaten. :)

maviojelikizgoldenrosemattelipstick4Golden Rose rujların altına fazla parlaklık vermeyen bir nemlendirici sürmenizi tavsiye ederim. Öteki türlü mat yapılarını kaybedebilirler.

maviojelikizgoldenrosemattelipstick6maviojelikizgoldenrosemattelipstick5Bu iki ruju kullanıp Ombre de yapabilirsiniz. :)

maviojelikizgoldenrosemattelipstick818 numaralı kırmızı ruj ise tam benim gibi sarı alt tonlulara çok uyacak bir kırmızı. Çok belirgin bir mavi alt tonu yok. Bu nedenle oldukça kırmızı, tok bir duruşu var. Nude olan gibi opaklığı çok başarılı. Sürümü de yumuşak.

maviojelikizgoldenrosemattelipstick11maviojelikizgoldenrosemattelipstick15maviojelikizgoldenrosemattelipstick12maviojelikizgoldenrosemattelipstick13maviojelikizgoldenrosemattelipstick14maviojelikizgoldenrosemattelipstick10Golden Rose Velvet Matte rujlar paraben içermiyorlar. 

maviojelikizgoldenrosemattelipstick16maviojelikizgoldenrosemattelipstick17Rujların enteresan eğimli bir şekilleri var. İlk kullanımda ince kısmıyla dudağınıza kalem sürer gibi sürebiliyorsunuz. Ayrıca çöküntülü kısmı dudağa tam oturuyor. Fakat sanırım yumuşak yapıları yüzünden bu şekli çabuk kaybediyorlar. Özellikle sivri kısım iki, üç kullanımdan sonra yapısını kaybediyor.

maviojelikizgoldenrosemattelipstick18Tende duruşları da yukarıdaki gibi.

Fiyatları 11.25 tl. 

Diğer renklerinin de çok güzel olduğunu duydum. :)

Ben şahsen Golden Rose‘un rujlarını severek kullanıyorum. Bu seriyi de oldukça beğendim. Özellikle yumuşak yapıda olmaları diğer mat rujlara göre kullanımlarını kolaylaştırıyor.

Hepinizi çok çok öpüyorum!

 

 

 

Önerilen Yazılar: