Rimmel Apocalips isimli bir ruj serisi çıkardı. Herkes çok beğendi bu seriyi. Ben de çok merak ettim ve dört rengini kaptım. :)

Ben de bu seriyi çok beğendim açıkçası. Gloss gibi görünse de aslında likit ruj bunlar. Dudakta yapış yapış olmuyor ve bir gloss kadar da parlamıyorlar. Oldukça pigmentliler bu nedenle de sürülüşleri biraz zor. Aynı zamanda da dudaktaki sorunları çok belli ediyorlar.

Eğer dudaklarınız benim gibi yoluksa önce peeling yapıp nemlendirdikten sonra uygulamanızı tavsiye ederim. Ruja benzer renkte bir dudak kalemi ile dudaklarınızı çerçevelerseniz uygulaması daha kolay oluyor.

Fırça yapısını da beğendim. Rahat bir uygulama sağlıyor. Ben bu rujları fazlasını mendille alarak kullanmayı seviyorum. Daha doğal duruyorlar.

Swatch yaparken rujları mendille azaltmadım. :)

Nude Eclipse bana pek gitmedi. Aslında olmayacağını bilerek aldım. Bu tarz renkler hiç olmuyor bana. Ama belki lazım olur. Kendisinin hafif pembemsi bir alt tonu var.

Celestial içlerinden en beğendiğim oldu. Çok doğal bir duruşu var. Micro simler de var içinde. Sanırım en çok beğenilen renklerinden biri de bu. :) Nova’ya da bayıldım açıkçası. Bu serinin pembe tonları harika!

Nova turuncumsu bir renk. Bende daha pembe gibi durdu. Sürümü en zor bu bence. Dudakta kusur varsa en çok bu renk belli ediyor. Fakat rengi çok güzel tam yazlık. :)

Rimmel Apocalips serisine mutlaka bakın derim. Beğeneceğiniz bir renk bulacağınıza eminim. :)

Fiyatları 13 tl civarında.

Bir de sorum olacak. Ben rujları dudakta tanıtmayı seviyorum ama ayrıca tende göstermemi de ister misiniz?

Keyifli pazartesiler herkese!!!

 

Önerilen Yazılar: