Bir Nail art seti ile karşınızdayım sevgili dostlar!

Nailarttırnaksanatıseti.com benimle iletişime geçip ürünlerini denememi istediler. Ben de denedim ve sonuçtan çok memnun kaldım. Daha önce konad dışında farklı bir markanın setini alıp denemiştim ama sonuç fiyasko olmuştu. Bu setten gayet memnun kaldım. Konad’a daha uygun bir alternatif bence. Damga, sıyıraç ve bir diskten oluşan seti 9,90.

Ayrıca bir diğer beğendiğim şey de diskleri oldu. Hem büyük hem küçük boy diskleri var. Büyük disklerin ortasında da kocaman desenler var. Tırnakları benim gibi geniş olanlar için ideal. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

Buarada ben henüz tam anlamıyla düzgün kullanamıyorum bu setleri. Daha çok pratik yapmam lazım ama üşeniyorum hep. O yüzden arada bozuyorum ama bu büyük desenlerle daha başarılı işler çıkıyor. Önce onlarla denemek lazım. Damga daha rahat alıyor deseni. Geniş olduğu için de tırnağa daha rahat oturtuyor insan.

Buarada bu ürünleri nereden alacağım diyenleri de buaraya alalım tıktık!

Unutmadan desenin altında Golden Rose’un mat serisinden 10 numara var. Onu ayrıyeten göstereceğim. Çok başarılı! Desen için de gene Golden Rose’un nail art serisinden gümüş renkli ojesini kullandım.

 

 

Önerilen Yazılar: