Bir kaç haftadır The Balm Gratis’e gelecek diye bloggerlar arasında haber fırtınaları esiyordu. Herkes ürün sorup, merak edip, fiyatları nasıl olacak diye konuşuyorlardı. Nihayet sounuda The Balm Gratis’e geldi!

Bugün Nişantaşına ışınlanıp kendimi The Balm’ın standına attım! Zira Yurtdışı alışverişimiz yasaklanmadan evvel bir iki ürününü almış severek kullandığım bir markaydı. Hemen fiyatlara baktım ve korktuğum gibi olmadığını görerek çok sevindim. Şöyle örnek vereyim şuan çilekte The Balm allıklar 40 lira.  Gratis’te ise 34.99!!!!! Çilekten bile ucuz! XD Shady Lady far paleti çilekte 74 lira iken Gratiste 59.99! Yalnız bu fiyatlar marka Türkiye’ye yeni girdiği için bu kadar ucuz olabilir benden söylemesi. Daha sonra fiyat arttırırlarsa şaşırmam. Buarada çok fazla ürün çeşidi yoktu ama en güzel ürünleri getirmişler. Bütün standı almak istedim açıkçası. Oje setleri bile vardı. Bir tane primer’ını çok beğendim. Daha sonra onu da alacağım sanırım.

İlk giriş olarak bir far paleti ve allık alarak çıktım. Aslında buara kozmetik almama kararı almıştım kıyafet yenilemek için ama bu fırsat da kaçzdı değil mi? XD

Downboy allık ve Shady Lady vol. 3 far paletini aldım. Eve gelip hızlıca resimlerini çektim. Birazdan dışarı çıkacağım için far paletini gösteremedim. Daha sonraya artık. Bu The Balm’a hoşgeldin yazısı oldu.

Ha buarada oje setleri de vardı. :) Ayrıca daha ürün geleceğini de söylediler. :)

Soğuk tonlu şahane bir pembe!

 

Bunlarda gözümün kaldığı ürünlerin katalog resimleri!

 

Önerilen Yazılar: