Bir seri yazı dizisine başlamaya karar verdim. İsmi de başlıkta gördüğünüz gibi Vazgeçilmezler Serisi. Yani benim bir nevi kahramanlarım. :)

Bu serinin ilk yazısı da Bepanthol olsun istedim. Zira kendisi benim daimi kurtarıcılarımdan  biridir. Süslü püslü bir görüntüsü, muhteşem bir kokusu yok ama işini tamamıyla yerine getiren bir ürün bu.

Bepanthol’un üç çeşidi var. Ultra Protect Body Lotion; kuru ve hassas ciltler için. Bepanthol Body Lotion; yağlı ve normal ciltler için. Body Lotion F; kuru ciltler için.

Ben Bepanthol Body Lotion F’i kullanıyorum. Bepantholler cildin kendini yenilemesine yardımcı oluyorlar. Benim  en sevdiğim özellikleri bu. Aynı zamanda benim göğüs dekoltemde ve sırtımda çıkan alerjileri yatıştırıp, sivilce izlerinin kaybolmasını sağlıyorlar. Cilt yenileyici özelliği sayesinde sivilce lekelerinde oldukça etkili. Bana da doktorum söylemişti. :)

Nemlendiriciliği de çok başarılı haliyle. Epilasyondan sonra, güneşten sonra, vücudunuzdaki alerjiler için birebir. Cildi ciddi anlamda toparlıyor ve pürüzsüzleştiriyor.Bunlar kullandığım süre boyunca deneyimlediğim etkileri. (Ki baya zamandır kullanıyorum.)

Bu sebeplerle evimde hiç eksik olmayan ürünlerden biridir Bepanthol. Bitince hatta bitmeden hemen yenisi alınır. :)

Fiyatı: 24.90 tl. Ultra Protect olanı 32 tl. Kendisini eczanelerde ve bir çok parfümeride bulabilirsiniz.

Bu seriye istekte bulunabilirsiniz. Mesela vazgeçilmez sabunun, vazgeçilmez rujun vs gibi. Ben de istekleri öne alırım. :)

 

Önerilen Yazılar: