maviojelikizcolorclupwildcactus6Color Club‘ın Wild Cactus isimli aslında oldukça canlı bir yeşilken kameraya daha solgun ve mavi alt tonlu yansıyan enteresan bir oje. 

Ben açıkçası internetteki ilginç tonuna tav olup aldım bu ojeyi. Ama görsellerin aksine olduğundan daha koyu ve daha sıcak alt tonlu bir yeşil çıktı. Rengini gerçeğe en yakın biçimde yansıtmaya çalışsam da ben de pek başarılı olamadım. :)

maviojelikizcolorclupwildcactus3İki katta opaklığı yakalayan, sürümü ve kuruma hızı başarılı bir oje. Ve fakat dayanıklılığı aynı oranda başarılı değil. Ertesi güne uçlardan yolunmaya başlıyor.

maviojelikizcolorclupwildcactus4maviojelikizcolorclupwildcactus1maviojelikizcolorclupwildcactus5Soğuk beyaz ışıkta bu görsellere yakın ama daha koyu bir görünümü var gerçek hayatta. Güneşin sert ışığında ise daha sıcak duruyor.

maviojelikizcolorclupwildcactus2Tek başına duruşunu sevsem de içimden üzerini süslemek geldi.

maviojelikizcolorclupwildcactus9Flormar’ın Icy Top ojelerinden siyah beyaz pullu olanını kontrast katması için orta ve yüzük parmağıma uyguladım. Baş parmaktaki tırnağa da Rimmel‘in  Total Eclipse sürdüm. Bu ojeyi tek başına sürüp öyle anlatmak daha doğru olur diye düşünüyorum. :)

maviojelikizcolorclupwildcactus10maviojelikizcolorclupwildcactus11Wild Cactus‘ü indirim sitelerinden birinde yakalayıp almıştım. Aynı zamanda MakyajSaati.com‘dan da bulunuyor.

Nasıl buldunuz ojeyi? :)

 

Önerilen Yazılar: