Bu oje uzun zamandır bende. Hatta kimden ve nerden aldığımı bile hatırlamıyorum. :) Geçen ne süreyim diye aranırken gözüme Zoya Trixie çarptı. Başka da sürecek ilginç bir oje bulamayınca hadi süreyim dedim.

İyi ki de sürmüşüm zira çok hoş duran bir oje. Formülü falan zaten güzel. Zoya çok sevdiğim oje markalarından biridir. Çabuk kuruyor, sürümü de kolay. Fakat fotoğraflarda dikkatimi çekti çizgi olmuş. Ama normalde gözükmüyor o çizgiler bu derecede.

Folyomsu simli bir oje. Ne tam olarak folyo ne de simli.  Dayanıklılığı orta seviyede. Gerçi benim tırnaklarımda oje maksimum iki gün duruyor zaten. Sanırım tırnak cinsimle alakalı. Başkalarında günlerce duran oje bende durmuyor. Kadersizim işte!! :D Aman tabi yek derdim bu olsun. ;)

Burda çizgiler belli olmamış. Gün içersinde de çizgi durumu böyle Trixie’nin.

İlk üç fotoğraf flaşlı, diğerleri de flaşsız. :)

Her zaman ki gibi ürünü Gittigidiyor’dan temin edebilirsiniz. Ben genelde Dbms isimli satıcıyı tercih ediyorum. Artık tanıdınız gerçi Derya’yı. ;)

Buarada unutmadan geçen Flormar standında buna çok çok benzer bir oje gördüm. Numarasını hatırlamıyorum. Birara alıp karşılaştırma yapacağım. Beklemede kalın! :)

Not: :) Selamlar nerden aldığımı hatırlayamadığımı söylemiştim. Ama düzeltildim bir arkadaşım tarafından kendisine teşekkür ediyorum. :) Deniz Rio’nun Garaj satışından 10 tl’ye almışım. Sanırım bir ya da iki oje daha almıştım. Yanında da far paleti almıştım. Onları tanıtacağım zaten. Dediğim gibi Gittigidiyorda tercih ettiğim iki dükkandan biri de Deniz Rio. Hangisinden isterseniz o dükkandan alabilirsiniz. Seçim sizin. ;)

Not: Dükkanların linkleri için buyrun. Dbms Trend ve Deniz Rio

Önerilen Yazılar: