maviojelikizmodelsownturquoisegloss5

Son günlerde Turkuaz’a feci şekilde takmış durumdayım. Bu takıntımı başlatan da Models Own‘nun Turquoise Gloss ojesi oldu. 

O kadar hoşuma gitti ki günlerce gözümü tırnaklarımdan alamadım. :)

Turquoise Gloss aslında tam bir turkuaz değil. Turkuaz – yeşil demek doğru olur. Fotoğraflarda olduğundan biraz daha az yeşil çıktı.

Ojenin oldukça yoğun bir formülü var. Fakat sürerken bir zorluk çıkarmadı. Hatta tek katta opak oldu. Tek kat ojeler bende daha az dayandığından gene iki kat uyguladım.

Oldukça dayanıklı bir yapısı var. 3 gün civarında kullandım kendisini. Çıkarırken de hiç zorluk çıkarmadı.

Tek kötü tarafı çok zor kuruması oldu. Vaktiniz varken sürmeniz gereken bir oje.

maviojelikizmodelsownturquoisegloss4Models Own ojelerin şişe tasarımlarını de çok beğeniyorum. Tam koleksiyonluk ojeler.

maviojelikizmodelsownturquoisegloss3Turquoise Gloss, Models Own’un yeni çıkardığı HyperGel koleksiyonundan bir oje. Jel oje yani. Tek katta kuruyan, kolay sürülen, uzun süre dayanan ve parlak görünüm vadeden bir koleksiyon.

Gerçekten de tek katta daha hızlı kuruyor. Sorun ikinci katı sürünce oluyor. Kurumak bilmiyor o ikinci kat. Onun dışında vaad ettiklerini veren bir oje.

maviojelikizmodelsownturquoisegloss2

maviojelikizmodelsownturquoisegloss8maviojelikizmodelsownturquoisegloss6maviojelikizmodelsownturquoisegloss10maviojelikizmodelsownturquoisegloss9maviojelikizmodelsownturquoisegloss11Ben Models Own‘un bu ojesini çok beğendim. Fiyatlarını pahalı bulduğum için daha çok indirimlerde almayı tercih ediyorum. Eğer fiyatları uygun olsaydı çılgınca alırdım sanırım. :)

Nereden alırız derseniz Makyajsaati.com‘da satılmaktalar.

Fiyatları da 30 tl. 

Ben 8 mart indiriminde yarı fiyatına almıştım.

 

 

Önerilen Yazılar: