maviojelikizgoldenroseflormar43′lü bir mat kombin yaptım geçenlerde. Bordo, mor ve gri renkleri kullandım.

Golden Rose‘un Matte serisinden 04 bordo, 08 mor ve Flormar‘ın Matte serisinden M03‘ü kullandım.

Golden Rose‘un bu Matte serisi Color Rich kadar kalıcı değil. Ertesi güne uçlardan çıkıyor. Hele de duş falan alırsanız direkt güle güle. Flormar’ın zaten genel olarak kalıcı değil. Bu ojesi de öyle. Ama kuruma hızları oldukça başarılı.

maviojelikizgoldenroseflormar2Golden Rose 04 bordo iki katta tam opaklık veremiyor. Görselerden de belli zaten. 08 mor ise çok daha opak yapıda. İki kat oldukça yeterli. Flormar M03 de iki katı yeterli olanlardan.

maviojelikizgoldenroseflormar1maviojelikizgoldenroseflormar3maviojelikizgoldenroseflormar6maviojelikizgoldenroseflormar5maviojelikizgoldenroseflormar7maviojelikizgoldenroseflormar8maviojelikizgoldenroseflormar9maviojelikizgoldenroseflormar10Biraz donuk ve keyifsiz bir yazı oldu. Zira buara gene sıkıntılıyım. Bir de dudaklarımda bir şeyler çıktı. Ne olduğunu da anlayamadım. Sanırım egzama gene ama cuma günü doktora göstereceğim. Çok canımı sıktı tabi bu durum. Blog için düşündüğüm bazı konsept çekimleri bu durum yüzünden ertelemek zorunda kaldım. Makyaj falan yapamıyorum tabi. Başıma da devamlı farklı aksilikler gelip duruyor. İşte böyle sevgili dostlar. :)

Umarım siz benim gibi değilsinizdir. :) Bol mutluluk ve huzur diliyorum hepimize. Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

 

Önerilen Yazılar: