maviojelikizbodyshoptahtatarak1Yılın en tembel Blogger’ı ödülünün sahibi son dönemlerinin en favori ürünü ile karşınızda!

Piyasada çeşit çeşit tarak var. Bir çoğunu duydum ama şimdiye kadar hiç almayı düşünmemiştim. Altı üstü tarak yani diye geçinip gidiyordum plastik taraklarımla. Elektriklenen saçlarımı da serumlarla sakinleştiriyordum. 

Sonra doğum günümde bu güzide tarak bana hediye olarak geldi. (ki çok çok çok teşekkür ediyorum! Bir çok kişi için şahane bir hediye seçimi olur bu tarak, benden söylemesi )

Elime ulaştığı zamandan beri çok çok severek kullanıyorum. Murat’ın da kullandıktan sonra dediği gibi “Bu tarak daha önce vardı da biz niye almadık?”  Murat uzun saçlı bir erkek olarak tahta tarağa bayıldı.

maviojelikizbodyshoptahtatarak2Bu zat-ı şahane tahta tarak saçları tararken elektriğini alıyor, parlatıyor ve saçların tarağa daha az dökülmesine sebep oluyor.

İkinci güne hafif yağlanmış ama idare edebilecek olan saçları plastik tarak gibi ekstra yağlandırmıyor.

Tararken saç uçlarını kırmıyor.

maviojelikizbodyshoptahtatarak4Düz olanını saçlarım ıslakken kullanıyorum genelde. Tek şikayetim uçlarının biraz kalın olması. Bunun dışında iki taraktan da çok memnunum, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim!

Son bir bilgi; internette tahta tarakların suyla değil jojoba yağıyla temizlenmeleri gerektiği söyleniyor.

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle! Bu soğuklarda kapınızın önüne bir kap mama ve su koymayı unutmayın! Çünkü sokaklardaki dostlarımız aç kalırlarsa soğukta hayatta kalamazlar!!

Önerilen Yazılar: