Ne zamandır bu Watsons şaheserini tanıtmak istiyordum. Ama bitirmiş olduğum ve başka bir tanesini (Ballı) denediğim için elimde yoktu. Nihayet dün tekrar aldım.

Bu benim devamlı aldığım ürünlerden biri. Heralde 1 senedir falan kullanıyorum. Bir arkadaşım tavsiye etmişti. Bana boyutu ve fiyatı uygun göründüğü için bir deniyim diye almıştım. (Fiyatı 7-8 tl arası)

Bu biralı kremi, saçımızı şampuanladıktan sonra suyunu alıp bütün saça uyguluyoruz. 10 dakika bekletip yıkıyoruz. Ama ama ben bu şekilde kullanmıyorum. :) Bu şekilde de kullanınca iyi sonuç veriyor ama benim daha verim aldığım bir yöntem var. Hatta bu yöntemi bütün saç bakım ürünleriniz için kullanabilirsiniz.

Yöntemim aslında bilinen bir şey. Sanırım bir yerde okumuştum. Hani şu başınıza sıcak havlu sarın olayları var ya. Onun tarzı. Ama havlu yerine ben Streç film (hani şu yemeklerin üstünü kapattığımız şeffaf şey) sarıyorum saçıma. Hem havludan daha rahat oluyor. Üstelik işiniz bitince de jırrrt diye çıkarıp atıyorsunuz. Hem de bakım kreminizden en verimli şekilde yararlanıyorsunuz. Ben bir saat kafamda tutuyorum bu şekilde ve sonra yıkıyorum. Saçlarım yumuşacık ve misler gibi oluyor. Bolca da nemleniyor saç.

Mesela diyelimki evde bakım kremi, yağı vs. kalmadı ama acil bakım yapmanız lazım. Sadece saç kreminiz var. Aynı işlemi saç kremiyle uygulayıp streç film sarıp beklediğinizde de saçlarınız çok güzel olacak. ;)

Bu yöntemi kuaförüme sorduğum da çok iyi yaptığımı söyledi. :D

Önerilen Yazılar: